baby blue otulak dziany 100% bambus z jonami srebra

109,00 zł
W magazynie

Pierwszy w Polsce otulacz z ramką wykonany w 100% z przędzy bambusowej i wzbogacony o jony srebra. Dzięki specjalnemu utkaniu zawiera w sobie funkcje kocyka jak i otulacza. Idealnie sprawdzi się w upalne dni. Przewiewny i oddychający.

Właściwości bambusa:

  • działanie antybakteryjne, antygrzybicze  i antyodorowe
  • nie uczula, są bezpieczne dla skóry niemowlaczka.
  • chłonie wodę do 60 %
  • mają właściwości termoregulacyjne - w letnie dni dają poczucie świeżości i delikatnego chłodu, a w chłodne otulają ciepłem,
  • pochłaniają promienie UV.

A jakie działanie mają jony srebra w otulakach? 

Głównie działanie jonów srebra zapewni tekstyliom to że są antybakteryjne,kolejne nadają/zapewniaja świeżość takim wyrobom.Przez dodoanie jonow srebra potrzeba też jest mniejsza temperatura do prania,co za tym idzie nie psuje się tak produkt i zużywamy mniej wody,prądu i substancji piorących.

Otulaki wzbogacone o jony srebra są dostępne w 8 kolorach: ecru, szary, róż, granat, miodowy, mięta,biały, zielona butelka.

Wykonanie:

● wymiary: 82x82 (+/- 4 cm)

● skład: 100% bambus, wzbogacony o jony srebra.

● certyfikaty: tkanina, dodatki z certyfikatem OEKO-TEX  Standard100;

● sposób prania: prać w pralce, w temperaturze 30 stopni, wirowanie na max 800 obrotów, suszenie na płasko. Do prania należy stosować delikatnych środków, nie zawierających substancji takich jak chlor czy wybielacze. Zaleca się stosowanie płynu do płukania dla dzieci, aby kocyk nadal był taki miły w dotyku. Nie wolno prasować.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:baby blue otulak dziany 100% bambus z jonami srebra
Wsparcie techniczne PUKA.pl
Copyright © 2019 Le Pampuch