Blog

 1. wyprawka

  wyprawka

  Wyprawka z LePampuch

   

  Tyle ile jest portali, tyle jest różnych typów wyprawek, więc i my stwierdziliśmy, że napiszemy jak powinna wyglądać idealna wyprawka z punktu widzenie lekarza i lekarza dentysty :)

  Wyprawka to istotny element w życiu przyszłej mamy i dziecka, każdy rodzic chce, aby produkty dla swojego skarba były bezpieczne, funkcjonalne i ładne.

   

  Oto propozycja naszej idealnej wyprawki:

  Kocyki:

   Kocyk 100 % bawełna  j

  Czytaj dalej »
 2. Wybieramy kocyk

  Wybieramy kocyk

  Jaki wybrać kocyk? Wybieramy sposród kocyków 100 % bawełna, bambus-bawełna i 100% bambus

  Często dostajemy od Was wiadomości że nie wiecie jaki kocyk wybrać, i który będzie najlepszy na daną porę roku. Dzisiaj opisze każdą kategorie kocyków, dlaczego akurat warto zainwestować w taki model i skład.

  Kocyki 100 % bawełna:

  W naszej ofercie znajdziecie 4 typy splotów kocyków 100 % bawełnianych- najpopularniejszy, czyli o splocie „kukurydza” oraz kocyki podwójnie dziane czyli kocyk Z.imowy, ZygZag oraz Kropki

  Kocyki 100 % bawełna są mocne, gęsto utkane, dość łatwe w utrzymaniu. Bawełna bardzo rzadko uczula, dlatego może być stosowana u najmłodszych, dodatkowo nasza ma certyfikat Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka). Dodatkowo jest przyjemna w dotyku i dobrze przepuszcza powietrze. Idealnie nadaje się również na chłodniejsze dni. 

  Czytaj dalej »
Wsparcie techniczne PUKA.pl
Copyright © 2019 Le Pampuch