Monthly Archives: August 2022

 1. Wyprawka przedszkolaka - lista


  Wyprawka przedszkolaka - lista!


  Wielkimi krokami nadciąga 1 września, a Ty z przygotowaniami do przedszkola jesteś w kropce? Przedstawiamy uniwersalną listę rzeczy, która powinna znaleźć się w wyprawce :).
  Pamiętaj jednak, że każda placówka ma swoje wymagania i jedni będą prosić o przyniesienie niektórych rzeczy, a inni po prostu je zapewniają.

  W przedszkolu dzieciom potrzebne są rzeczy takie jak w domu. Proces adaptacji przebiegnie na pewno szybciej, gdy maluszkowi będzie towarzyszyć ulubiony pluszak lub kocyk/pieluszka. Dodatkowo:
 2. pościel (prześcieradło z gumką + kocyk)
 3. woreczek na pościel,
 4. piżamka.

  Ubranie na zmianę:
 5. bluzeczki, spodenki, skarpetki,
 6. duża ilość majteczek (zwłaszcza gdy jesteście na et
Czytaj dalej »
 • Koszula do porodu i karmienia za mniej niż 25 zł?


  Koszula do porodu - zrób to sama, za mniej niż 25zł


  Poród zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się która z Twoich obecnych koszul ma największy dekolt tak by nakarmić lub kangurować maluszka, ale żadna nie spełnia Twoich wymogów?

  W moim przypadku tak to właśnie wygląda. Nie dosyć, że żadna nie rozciągnie się na tyle by odsłonić "bufet" to jeszcze nie chcą się rozejść w pasie tak by pomieścić ciążowy brzuszek. Musiałam więc podjąć decyzję czy kupuję jednorazową koszulę, która jest sztuczna i bardzo potliwa, tak jak to było w przypadku pierwszego porodu czy kupić bawełnianą przeznaczoną właśnie do karmienia. Bardziej skłaniałam się w kierunku sztucznej, która kosztuje mniej więcej 20 zł bo szkoda mi trochę pięknej koszuli, która kosztuje m
  Czytaj dalej »
 • Instagram

  Obserwuj nas
  Wsparcie techniczne PUKA.pl
  Copyright © 2021 Le Pampuch