Nasza nowość- chusty w paski

Chusty 100% bawełniane, splot skośno-krzyżowy

Najlepszym materiałem na chustę do noszenia dzieci są materiały tkane nieelastyczne, które dopasowują się do ruchów dziecka. Jej wyjątkowym atutem jest wygoda rodzica w prowadzeniu codziennych czynności jednocześnie zachowując bliskość z dzieckiem. Ostatnio stają się coraz popularniejsze i modne, a mają naprawdę wiele zalet.

Dzięki chuście dziecko słyszy bicie serca rodzica i jego ciepło. Jest również o wiele praktyczniejsza od wózka, który jest ciężki, może blokować się na nierównościach w drodze i dodatkowo często chodniki są ciasne, zastawiane dodatkowo przez źle parkujące samochody. Z chustą nie doświadczysz takich problemów gdyż dziecko przylega do Twojego ciała. Chusta zalecana jest również dla tych maluszków, którym dokucza kolka. Podczas noszenia brzuszek dziecka jest masowany przez cały czas. Doodatkowo kołysanie powodowane ruchem jest znajome dla Twojego małego człowieczka - przecież w brzuchu kołysał się podobnie :).

Starannie wykonane, łatwe do wiązania chusty do noszenia dzieci różnią się splotem oraz dostępne są w kilku wzorach i kolorach. Jest wiele rodzajów splotów. Z najbardziej popularnie występujących splotów możemy wymienić splot skośno-krzyżowy, splot diamentowy, splot płócienny, splot żakardowy.

Dzięki swojej gramaturze  270g/m2 chusty do noszenia nadają się również dla starszego dziecka.

Obecnie pojawiły się u nas w sklepie chusty w paski w czterech pięknych wariantach kolorostycznych:
cr
jr