Kocyk eukaliptusowy 100x80cm leśna zieleń outlet

Home Drugi gatunek Kocyk eukaliptusowy 100x80cm leśna zieleń outlet
Cena promocyjna 89,00 zł Cena regularna 139,00 zł
W magazynie

Wada: lekkie zabrudzenie, wada nie przeszkadza w użytkowaniu produktu. Kocyk eukaliptusowy wykonany w 100% z certyfikowanej przędzy eukaliptusowej (Tencel) w Polsce. Eukaliptusowy kocyk dzięki specjalnemu utkaniu zawiera w sobie funkcje kocyka jak i otulacza. Lekki kocyk eukaliptusowy idealnie sprawdzi się w upalne dni. Przewiewny i oddychający.

Właściwości lekkiego kocyka eukaliptusowego:

działanie antybakteryjne, antygrzybicze i antyodorowe
eukaliptusowy kocyk nie uczula, jest bezpieczny dla skóry niemowlaczka.
Włókno eukaliptusowe jest mocne, dlatego kocyki z przędzy eukaliptusowej charakteryzują się zwiększoną odpornością na pranie i użytkowanie.
Kocyki eukaliptusowe wspomagają regulację temperatury ciała poprzez utrzymywanie odpowiedniej wilgotności.
pochłaniają promienie UV.
kocyk jest oddychający, przewiewny przędza eukaliptusowa charakteryzuje się ekologicznym procesem wytwarzania, w trakcie którego wykorzystywane są związki organiczne, a woda odzyskiwana jest w 99%.
Materiał ten certyfikowany jest jako kompostowalny i biodegradowalny. Oznacza to że może bezpiecznie i w całości może wrócić do Matki Ziemi.
Przędza eukaliptusowa barwiona jest z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Wykonanie:
● wymiary: 100x80cm (+/- 4 cm)
● grubość: cienki, delikatny
● skład: 50% przędza eukaliptusowa (Tencel), 50% bawełna
● certyfikaty: tkanina, dodatki z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100, eukaliptusowy kocyk jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci.
● Jak prać lekki kocyk eukaliptusowy? Delikatne pranie w pralce, w temperaturze 30 stopni, wirowanie na max 800 obrotów, suszyć na płasko. Do prania należy stosować delikatnych środków, nie zawierających substancji takich jak chlor czy wybielacze. Zaleca się stosowanie płynu do płukania dla dzieci, aby kocyk eukaliptusowy nadal był taki miły w dotyku. Nie wolno prasować. Zalecamy pranie w woreczku do prania bielizny, aby kocyk eukaliptusowy nie pozaciągał się w trakcie prania.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kocyk eukaliptusowy 100x80cm leśna zieleń outlet
Twoja ocena
Wsparcie techniczne PUKA.pl
Copyright © 2020 Le Pampuch