Kolekcja autorska – Kavka Multi Age Białe Jednorożce (róż)

Home Chusty/nosidła Kolekcja autorska – Kavka Multi Age Białe Jednorożce (róż)
649,00 zł
W magazynie

Nosidło uszyte z chusty Białe Jednorożce!

Kolekcja autorska, bardzo limitowana – tylko 1 taka sztuka.

Wierzchnia warstwa panelu i pasa biodrowego uszyta z chusty, wnętrze, pasy naramienne oraz kapturek z czarnego drelichu. Na kapturku również akcent z chusty ????

KAVKA Multi-Age

  • regulowane nosidło klamrowe,
  • dla dzieci od 3. miesiąca życia (od 3,5 kg do 20 kg),
  • produkt polski.

Od kiedy można używać nosidełka?

KAVKA Multi-Age to regulowane nosidełko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem. Jeżeli szukasz czegoś z czego będziesz korzystać przez cały okres noszenia to nosidło jest właśnie dla Ciebie.

Wszystkie nosidełka KAVKA wykonane są z wysokogatunkowej bawełnianej tkaniny żakardowej (stosowanej przy tworzeniu profesjonalnych chust do noszenia dzieci), dzięki czemu są miękkie, wytrzymałe i zachowują najwyższą jakość na rynku!

Nosidełko regulowane dla dzieci w każdym wieku. KAVKA multi-age rośnie wraz z Twoim niemowlakiem i towarzyszy Wam przez cały okres jego dzieciństwa. Jest odpowiednie dla dzieci powyżej 3. miesiąca życia!

Regulacja nosidełka

Nosidełko posiada łatwą, intuicyjną regulację wysokości i szerokości panela, dzięki czemu szybko dopasujesz je do wielkości noszonego dziecka. Wyposażone zostało również w regulację wysokości zapięcia pasów naramiennych co oznacza iż możesz je zapiąć, zarówno klasycznie, na plecach noszonego dziecka ale również pod jego kolankami. Ta druga możliwość jest polecana szczególnie dla mniejszych dzieci bo pomaga utrzymać naturalną dla nich krzywiznę kręgosłupa.

Nosidełko ma szeroki pas biodrowy, który wraz z mocno wypełnionymi pasami naramiennymi zabiera ciężar z Twoich ramion.

Gdy twoje dziecko uśnie możesz dodatkowo podtrzymać śpiącą główkę kapturkiem, który jest dołączony do każdego nosidełka.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolekcja autorska – Kavka Multi Age Białe Jednorożce (róż)
Twoja ocena

Instagram

Obserwuj nas
Wsparcie techniczne PUKA.pl
Copyright © 2021 Le Pampuch