Wymiana / Zwroty

Pouczenie o odstąpieniu od umowy

1. Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedawcą umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni:

– od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy

3. Celem skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od zawartej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia drogą mailową na adres: lepampuch@gmail.com

4. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, z wyjątkiem kosztów przesyłki.

8. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie. Klient nie ponosi opłat związanych ze zwrotem płatności.

9. W związku z odstąpieniem od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania rzeczy Sprzedawcy, niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin będzie zachowany, jeśli Klient odeśle rzecz przed upływem 14 dni. Produkt/produkty nie powinny nosić ślady uzytkowania, koniecznie jest odesłanie paragonu.

10. Zwroty na adres: LePampuch

ul. Racjonalizacji 7/6,

02-673 Warszawa

11. Klient w związku z odstąpieniem od umowy ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

12.Jeżeli dostarczony produkt jest zgodny z Państwa zamówieniem, ale chcieliby Państwo wymienić go na inny prosimy o zgłoszenie tego faktu drogą e-mail, bądź telefonicznie

13.Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

14. Produkty zakupione w promocji (kupon rabatowy, zakładka promocje, przeceny) nie podlegają zwrotowi tylko wymianie na inny produkt z oferty sklepu LePampuch.

Wsparcie techniczne PUKA.pl
Copyright © 2020 Le Pampuch